pandora smycken

Hakkımızda

Teknika İletişim, Amerika ve Avrupa'da yaygın olarak kullanılan ve etkinliklerin verimliliğini arttıran Keypad Oylama Cihazları'nı, Keypad Yarışma ve Oyunları'nı, Keypad Sınav Sistemi'ni ve Bas-check Yarışmaları'nı Türkiye genelinde sunan ilk kuruluş ve temsilcidir. Çeşitli fonksiyonlarıyla her sektör için kullanıma uygun olan Keypad, "yanıt alma","geri bildirim" ve "oylama" gerektiren her durumda, kullanıcısına göz ardı edilemeyecek ölçüde zaman, bütçe ve emek tasarrufu sağlamaktadır.

Türkiye'de Keypad, Keypad Sınav ve Bas-check kullanımını yaygınlaştırmayı öncelikli hedef belirleyen Teknika İletişim, hedefleri doğrultusunda kiralama ve satışın yanı sıra satış sonrası müşterilerinin etkin kullanımını sağlamak için genç ve konusunda eğitimli uzman ekibi ile sistem kullanımı hizmeti de vermektedir.

Keypad, Keypad Sınav ve Bas-check kiralama sistemi sırasıyla soru formatlarının ve konseptin oluşturulması, sisteme girilmesi, etkinlik günü Teknika proje ekibi tarafından sistemin işletilmesi ve etkinlik sonrası dijital ortamda ve dosyalanarak raporlanması aşamalarından oluşmaktadır.

Teknika İletişim tam hizmet anlayışı ile müşteri talebinin ardından onların ihtiyaç ve beklentilerini karşılıklı değerlendirerek amaca en uygun Keypad, Keypad Sınav ve Bas-check kullanım olanakları önermekte ve yaratmaktadır.


Keypad

 
skor