pandora smycken

Sınıf/Eğitim ve Keypad

Keypad kullanımı periyodik personel eğitimleri, yeni personel eğitimleri, ürün eğitimleri gibi etkinliklerde mükemmel sonuç verir: Araştırmalar, KEYPAD kullanılan eğitimlerde; katılımcı ilgisinin %76, sınıf üretkenliğinin %20-30, test sonuçlarında başarının % 25-30 oranında arttığını göstermektedir.

Örneğin periyodik dönem toplantılarında verdiğiniz ürün eğitimlerinde bir konuyu özetlerken Keypad kullanabilir, konunun yeterince anlaşıldığına emin olduktan sonra eğitime devam edebilir, sonuçtan memnun değilseniz anlaşılmayan bölüme tekrar dönerek etkin bir eğitim programı gerçekleştirebilirsiniz.

Sınav sonuçlarını okumak genellikle eğitmenlerin mesaisinin dışına taşıp onları evde de meşgul eden sıkıcı bir uğraş haline gelir? Keypad Sınav Sisteminin en önemli getirilerinden biri hem sınav hem de değerlendirme süresini kısaltmasıdır. Sınav süresi bittiğinde, isterseniz daha sınıftan çıkmadan öğrencilerinizin sınav sonuçlarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca sınavlarda Keypad Sınav kullanımı oluşturulabilen farklı soru kitapcıklarıyla kopya çekmenin de önünü keser.

 
skor