pandora smycken

Toplantı ve Keypad

anasayfa_TOPLANTI_ve_keypad.jpg

Katılımcı sayısının çokluğu, programa bağlı kalınma zorunluluğu gibi şartlar, toplantının asıl fonksiyonu olan karşılıklı fikir alışverişi, iletişim ve geribildirim unsurlarının zayıf kalmasına neden olur. Keypad kullanımı özellikle bu tip yüksek katılımlı toplantılarda ön plana çıkmaktadır.

Örneğin, 500 kişilik bir tıp kongresinde sunum yapmaktasınız. Araştırmanızdaki ilgi çekici bir noktayı açıklamadan önce hekimlerin tartışılan vakadan nasıl bir sonuç beklediklerini ya da benzer bir vakada nasıl bir tedavi yaklaşımı göstereceklerini öğrenmek ve katılımcıların genel yaklaşımını görmek istiyorsunuz.

Her bir vakanın sunumundan hemen sonra katılımcıların sorunuza verdiği yanıtlar ekranda belirecektir. Bu sonuçlardan sonra dilerseniz sunumunuza devam edebilir ya da sonuçların dağılımına göre bir tartışma başlatabilirsiniz. Sağlık sektöründe sıkça kullanılan “Vaka Tartışmaları” Keypad kullanımı ile gerçek anlamına kavuşmaktadır.

Konu ile ilgili hazırlanmış video görüntüleriniz ve slaytlarınız sorulara eklenebilir.
Yanıtları isimli ya da isimsiz almayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz size ilginç gelen bir sonucu yine Keypad sisteminde anında yönelteceğiniz bir soru ile tartışmaya açmak da elinizdeki etkili yöntemlerden biri olacaktır. Katılımcıların uzman, asistan, özel sektör, devlet sektörü, yaş, cinsiyet vb. gibi özelliklerini toplantı öncesinde yine Keypad kullanarak tespit ettiyseniz, sonuçlar anında ya da daha sonra yapacağınız veri analizinde demografik olarak elinizde hazır olacaktır.

skor