pandora smycken

Yarışma ve Keypad

Özel yarışmalar ve oyunlar, etkinliklere enerji ve motivasyon katar. Takım ruhu oluşur. Katılımcılar arasında iletişim güçlenir, işbirliği anlayışı gelişir. Oyun formatı birbiriyle ilk kez biraraya gelen kişiler arasında uygulandığında dahi, çok kısa bir sürede kişilerin kaynaşmasını sağlar ve böylece tüm katılımcılar arasında bilgi ve fikir alışverişinin sağlıklı, dürüst, hızlı olmasını sağlarken, takım ruhunu eğlendirerek destekler.

Yeni bir ürün lansmanının öncesindesiniz, birkaç gün boyunca personelinize eğitim vereceksiniz. Keypad Oyun ve Bas-check kullanarak onların günlük ve toplantı sonundaki bilgilenme dercelerini ölçebilir üstelik bunu eğlenceli bir oyun oynatarak yapabilirsiniz.

  • Her oturumun ya da her eğitim gününün sonunda, vermiş olduğunuz bilgilerin personelinize ne denli sağlıklı ulaştığını Keypad Oyun ve Bas-check kullanarak ölçebilirsiniz.
  • Soracağınız sorularla konunun yeterince algılanıp algılanılmadığını tesbit edebilirsiniz.
  • Yarışma formatında yapacağınız bir oyun ile öğrenme derecesini ölçerken, personelinizin birbirleriyle yarışmalarını, ekip çalışması yapmalarını ve aynı zamanda biraz da neşelenmeleri sağlayabilirsiniz. Örneğin Bas-check Kategori yarışması benzeri bir yarışma formatında kullanacağınız başlıklar; teknik özellikler, satış ve pazarlama stratejileri, reklam, müşteri ilişkileri, genel kültür olabilir.

skor