İntera Nedir Ve Nasıl Çalışır ?

Teknika İNTERA, keypad oylama cihazlarını Türkiye’ye ilk kez getiren Teknika’nın, toplantı ve eğitimler için geliştirdiği özel bir ürün, Teknika İNTERA, powerpoint uyumlu yazılımı sayesinde, sunumlarda bir uzman yardımı olmaksızın rahatlıkla kullanılabiliyor. Ve toplantılar interaktif bir iletişim ortamına dönüşüyor.

İNTERA, kablosuz bir sistemdir ve radyo frekansı ile çalışır.

Önceden belirlenmiş sorular sisteme girilir. Etkinilik akışı içerisinde sorular, yeri geldikçe katılımcılara yöneltilir. Katılımcılar, taşınması çok kolay olan 23 gramlık minik İNTERA’nın tuşlarına basarak soruları yanıtlar. Bu yanıtlar radyo frekansı ile merkezi alıcıya ulaşır ve birkaç saniye içinde analiz edilerek, yazı, grafik, durağan ya da hareketli görüntü gibi tercih edilen formatta görüntülenir.

Çoktan Seçmeli

"Soruları sorun, yanıtlara anında ulaşın!

İNTERA ile 5 seçeneğe kadar çoktan seçmeli sorular sorulabilir. Evet/Hayır, Doğru/Yanlış seçenekleri sunulabilir. Sorular 1’den 5’e kadar ölçeklendirilip skalaya göre değerlendirilebilir. Sorulara katılımcıların demografik özellikleri eklenebilir ve değerlendirmede sonuçlar rahatlıkla gruplanabilir.Anında raporlayın, sonuca hemen ulaşın!

Powerpoint uyumlu sistem sayesinde eğitim ve sunumlar kolayca hazırlanır ve uygulanır. Raporlar excel formatında alınabilir. Bu da verilerin saklanmasını, daha sonra yapılacak araştırmalarda altyapı ve karşılaştırma verisi olarak rahatça kullanılabilmesini beraberinde getirir.Banner
Excel

 
 
skor