pandora smycken

Keypad Oyun Nedir?

Keypad Oyun, bireysel veya takım olarak eğlenceli bir katılım arzu ettiğiniz her aktivitede kullanılabilen bir oyun sistemidir.

Nasıl Oynanır?

Oyun iki kısımdan oluşur.

 • Birincisi normal keypad için hazırlanmış çoktan seçmeli sorulardan oluşan etap,
 • İkincisi ise keypadleri joystick olarak kullandığımız ve ikonları yönettiğimiz bölüm

Oyundaki bütün görseller ürününüzün özelliklerine göre yeniden şekillendirilir.

Kullanım Alanları

 • Stand aktivitelerinde
 • Şirket içi toplantılarda
 • Eğlence ve motivasyon katmak istediğiniz tüm toplantılarda
 • Katılımcılara mesaj vermek istediğiniz tüm toplantılarda

Yararları

 • Eğlendirirken öğretir.
 • Takım olma becerilerini geliştirir.
 • Aktif katılım ve motivasyon sağlar.
 • Standları daha ilgi çekici hale getirir.
 • Katılımı artırır, kavramayı geliştirir.
teknika
Hız Sınavı
teknika

Bu oyunda bilginin yanı sıra konsantrasyon ve dikkat de çok önemlidir. Hız Sınavı, bir yarış pistinde yarışma mantığına dayalı bir oyundur. Ekipler pistte doğru cevap verme oranlarına göre ilerler. Amaç, takım olarak yarışı ilk bitirmek yani en yüksek puanı alabilmektir.

Bir hedefe odaklanmışken küçük ama önemli ayrıntıları yakalayabilmek oldukça önemlidir. teknikaBazı sorular sırasında ekranda beliren " Bonus Güvercini'ni yakalayabilmek de oyunun dikkati ölçen bir özelliğidir.

Oyunda istenildiği kadar soru sorulabildiği gibi, pek çok "Bonus Güvercini" de sorular arasında rastgele ortaya çıkabilir.

Zıp Zıp
teknika

Bu oyunda bilginin yanı sıra "Takım olarak çalışabiliyor muyuz? Ekip ruhuna sahip miyiz yoksa ekip gibi görünmekle beraber herkes bireysel olarak kendi doğrusuyla mı ilgileniyor?” gibi sorular yanıt bulur.

Oyun iki etaptan oluşur.
İlk etapta bilgiyi ölçmeye yönelik sorular yer alır.

İkinci etapta ise bilgi etabında kazanılan puanlar katsayılarla artırılır. Takımdaki her katılımcı, "takım ile koordineli” bir şekilde Zıp Zıp'ları hareket ettirir. teknikaOyun bitiminde bonus puanlarının üzerinde yer almaya çalışır.

Eğer ekipteki bireyler gerçekten takım becerilerine sahip değillerse, ne kadar çok bilseler de bu becerilere sahip bir ekibin gerisinde kalabilir.

Slalom
teknika

Oyunun en büyük özelliği takım becerilerini geliştirmesidir. Takım üyeleri birlikte hareket ederek, daha iyi organize oldukları takdirde rakiplerini geride bırakabilirler.

Oyun iki kısımdan oluşur.
Yarışmacılar, birinci kısımda verilen soruları yanıtlayarak puan toplar.
Takımlardaki katılımcı sayılarının birbirine denk olması gibi bir kısıtlama yoktur.

İkinci kısmın özelliği ise eğlenceli bir şekilde "takım halinde" kayarken, pistte yer alan bonusları toplayarak bilgi etabında toplanan puanları artırmaktır.

teknikaOyuncular zemin üzerinde aşağı doğru ilerlerken engellere çarpmadan bonusları toplamaya çalışır. Engeller yavaşlatırken bonuslar ekstra puan kazandırır. Oyun sonunda bitiş noktasına ilk varan ekip ekstra bonus puan daha kazanır.
 
skor