pandora smycken

Keypad Sipariş Nedir?

Keypad Sipariş, şipariş almayı çok daha hızlı ve kolay biçimde sağlayan bir üründür. Keypad Sipariş ile 9 haneye kadar rakam yazıp gönderilebilir. Keypad Sipariş'i bayi ağı olan ve sipariş toplama sistemi ile çalışan bütün firmalar kullanabilir.

Nasıl Çalışır?

Toplantıda katılan büyün bayilere Keypad Sipariş dağıtılır. Daha sonra ürünler bayilere tanıtılır. Her bir ürünün tanıtımı sırasında bayiler o üründen ne kadar sipariş vereceklerini tuşlayarak sisteme ulaştırırlar. Bu süreç bütün ürünler için uygulanır. Bütün siparişler sistemde toplandıktan sonra her bir bayi için verdiği siparişleri gösteren yazıcı çıktıları alınarak son kontrollerini ve düzeltmelerini yapmaları için bayilere dağıtılır. Bu düzeltmeler bayiler tarafından yapıldıktan sonra yazıcı çıktıları toplanarak yapılmış olan düzeltmeler sisteme girilir.

Böylece sipariş verme işlemi tamamlanır. Bunun sonunda şirket toplamda ne kadar sipariş aldığını, ne kadar satış yaptığını anında görebilir.

Müthiş zaman tasarrufu sağlayan bu sistemin kullanımı da oldukça basit.

  • Keypad Sipariş, bayi toplantılarında sipariş veya geri bildirim almak amacıyla kullanılır.
  • İnteraktif bir sistem olan Keypad Sipariş ile, henüz sipariş alım süreci devam ederken, hangi üründen ne kadar istendiğini anında görebilir, bayilerinizi bilgilendirerek siparişleri yönlendirebilirsiniz.
  • Bayilerinizin hepsi aynı anda, ekstra iş gücü ve kırtasiye masrafına gerek kalmadan kolayca sipariş verebilir.
  • Ürünün çeşidi ya da siparişin miktarı fark etmeksizin kullanılabilir.
  • Sipariş değerlendirme sonuçlarını yalnızca 50 dk. gibi kısa bir zamanda görerek, gerekli değişim ya da müdahaleleri anında yapar, planlarınızı hiç vakit kaybeden oluşturursunuz.
  • Kolay kullanımı ve yeniliğinin getirdiği heyecan ile bayi toplantılarınıza farklı bir hava katar daha hevesli ve eğlenen katılımcılarıyla, toplantılarınızın verimini artırır.
  • Bir önceki toplantının etkisiyle sıradaki toplantı için hazır hale gelecek bayilerle, tüm toplantılarınız için tam katılım ve istekli katılımcılar elde edersiniz.
  • Keypad Sipariş, aldığınız sipariş ya da geri bildirimleri, başka bir bilgisayar yazılımına gerek duymadan, anında yüzdesel oranlar ve çeşitli raporlama seçenekleriyle detaylı olarak sunar.

Keypad Sipariş ile, siparişlerinizi hızla değerlendirin, planlarınızı anında oluşturun.

teknika teknika
 
teknika teknika
 
skor